
Електрокип'ятильник 23 л. з відкритим ТЕНом SILVER 2042
5 116 ₴
- В наличии
- Код: SILVER 2042
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Електрокип'ятильник Silver 2042 об'ємом 23 літрів води.
Потужність 2,75 кВт.
Оснащений одним краном.
Терморегулятор забезпечує автоматичну підтримку температури води до +100 градусів.
ТЕН відкритий.
Індикатор рівня води.
Корпус нержавіюча сталь.
Основні характеристики
Всі характеристики: Габаритні розміри ДхШхВ, мм: 380х30х500
Об'єм, л.: 23
Особливості: 1 кран з індикаторами рівня води, ТЕН - відкритий
Діапазон температур, С: 0 ... +100
Матеріал корпуса: нержавіюча сталь
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 2 кг |
| Объем | 23 л |
| Высота | 500 мм |
| Диаметр | 380 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Silver |
| Максимальная рабочая температура | 100 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Турция |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип оборудования | Наливной |
| Минимальная рабочая температура | 30 град. |
| Режим работы | Кипячение/Поддержание температуры |
| Расположение | Настольное |
| Номинальная потребляемая мощность | 2.75 кВт |
| Вид оборудования | Электрокипятильник |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Особенности | Терморегулятор, Индикатор уровня воды |
- Цена: 5 116 ₴

