
Тісторозкатка локшинорізка електрична Frosty FDM180
9 270 ₴
- В наличии
- Код: Frosty FDM180
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Тісторозкатка локшинорізка електрична Frosty FDM180
Призначена для розкочування крутого тіста для чебуреків, пельменів, лазаньї та італійської пасти.
У комплекті насадка-локшинорізка для пласкої локшини 2мм і 6мм.
Додатково можна укомплектувати насадкою-локшинорізкою для пласкої локшини 3мм і 9мм.
Корпус протиударний пластик та метал.
Надійна та проста в експлуатації, забезпечує високу якість продукції за мінімальний час.
Застосовуються у невеликих закладах громадського харчування.
Продуктивність 25-30 кг/год.
Довжина роликів 200 мм.
Товщина тіста 0,5-3 мм.
Потужність 0,55 квт. Напруга 220 Ст.
Габаритні розміри 385х360х390 мм. Вага 20,5кг.
Упаковка 375х345х385мм. Вага 21,5 кг.
Виконання згідно з нормами РЄ.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 20 кг |
| Высота | 365 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Длина | 335 мм |
| Основные | |
| Производитель | FROSTY |
| Тип управления | Механическое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Синий |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальная потребляемая мощность | 550 Вт |
| Вид оборудования | Тестораскаточная машина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины, Пищевая промышленность |
| В комплекте оборудования | Приспособление для нарезки пласта теста |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Номинальное напряжение | 220 В |
- Цена: 9 270 ₴




