
Індукційна плита AIRHOT IP2000
3 090 ₴
- В наличии
- Код: AIRHOT IP2000
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Індукційна плита AIRHOT IP2000
Плита індукційна AIRHOT IP2000 підходить для всіх типів кухонь, зручна на презентаціях та заходах виїзного обслуговування. Тепло передається безпосередньо на дно посуду, не нагріваючи конфорку, завдяки чому плита витрачає менше енергії.
Характеристики:
Термін гарантії 12, міс
Країна-виробник КИТАЙ
Потужність 2.0, кВт
Напруга 220,
Температурний режим +60...+240, °С
Максимальне навантаження 15 кг
Таймер 3, година
Вага (нетто) 2.3 кг
Вага (брутто) 2.6 кг
Габарити (нетто) 360x280x75, мм
Габарити (брутто) 430x325x100 мм
Сенсорна панель керування
Рівні потужності:
500Вт, 800Вт, 1000Вт, 1200Вт, 1400Вт, 1600Вт, 1800Вт, 2000Вт
Температурні режими:
60℃, 80℃, 100℃, 120℃, 140℃, 160℃, 180℃, 200℃, 220℃, 240℃
LED-дисплей
Матеріал корпусу – нержавіюча сталь, дно – пластик.

| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 2.3 кг |
| Высота | 75 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Длина | 280 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Airhot |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Расположение | Настольное |
| Номинальная потребляемая мощность | 2 кВт |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины, Офисы организаций |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Вид конфорки | индукционная |
| Описание рабочей поверхности и зон нагрева | |
| Общее количество конфорок | 1 |
| Материал рабочей поверхности | Стеклокерамика |
| Форма рабочей поверхности | Круглая |
- Цена: 3 090 ₴


