
М'ясорубка професійна Fimar TR12S 1ph
38 110 ₴
- В наличии
- Код: TR12S 1ph
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
М'ясорубка Fimar TR12S 1ph
Технічні характеристики:
Продуктивність 160 кг / год
В комплекті: нержавіючий ніж
Решітка нержавіюча сталь Ø 6 мм
Бункер - нержавіюча сталь, корпус - алюміній
Потужність: 0,75 кВт
Живлення: 220В
Розміри (Д*Ш*В): 250мм x 540мм x 430мм
Виробник: Fimar
Країна походження: Італія
Професійні м'ясорубки з високими експлуатаційними характеристиками призначені для подрібнення м'яса та риби на фарш у ресторанах, їдальнях, м'ясних магазинах із широким вибором м'ясних продуктів.
Всі елементи м'ясорубок виготовлені з нержавіючої сталі;
Повністю виємний різальний вузол, зубчастий редуктор у масляній ванні;
У комплекті решітки та самозаточувальні ножі з нержавіючої сталі;
М'ясорубки прості в експлуатації та управлінні;
Міцні та надійні, легко розбираються, що значно полегшує чищення та обслуговування;
Займають мінімум місця;
Опції: додаткові ножі та решітки, а також насадки для наповнення ковбас.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины, Пищевая промышленность |
| Максимальная производительность | 160 кг |
| Вид оборудования | Мясорубка стандартная |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Тип управления | Механическое |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Серый |
| Производитель | Fimar |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная потребляемая мощность | 750 Вт |
| Страна производитель | Италия |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 250 мм |
| Длина | 450 мм |
| Высота | 430 мм |
| Внутренние параметры | |
| Материал ножа | Нержавеющая сталь |
| Материал емкости | Нержавеющая сталь |
- Цена: 38 110 ₴

