
Фритюрниця KARACASAN KRCS-EFE 8
7 828 ₴
- В наличии
- Код: KRCS-EFE 8
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Фритюрниця KRCS-EFE 8
Код: 2214
Фритюрниця KRCS-EFE 8 професійна електрична використовується для обсмажування продуктів у фритюрі (повне занурення об'єкта в масло) .
Об'єм ванни 8 літрів.
Корпус KRCS-EFE 8 виконаний з якісної нержавіючої сталі, що істотно продовжує термін експлуатації.
Робоча корзина якісна, виконана з нержавіючої сталі AISI 304, товщиною 1 мм.
Фритюрниці KRCS-EFE 5 досить прості в експлуатації, включення відбувається за допомогою терморегулятора.
Завдяки фритюрницям KARACASAN можна приготувати смачну і апетитну їжу. Рівномірно обсмажити картопля фрі, пончики, пиріжки, креветки, блюда з м'яса, курятини, риби, овочів.
Дані фритюрниці відмінно підійдуть для використання кухнями різних закладів, від ресторану до фаст-фуду
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Бренд | KARACASAN |
| Тип обладнання | Фритюрниця |
| Діапазон температур, ˚С | 50˚С -200˚С |
| Потужність | 2,5 кВт |
| Напруга, В | 220 В |
| Країна виробник | Туреччина |
| Габарити, мм | 565х360х200 |
| Маса, кг | 8 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Длина | 565 мм |
| Основные | |
| Производитель | KARACASAN |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Турция |
| Особенности | Наличие корзины в комплекте, Съемная крышка, Защита от перегрева, Переключатель мощности, Съемная ванна, Автоматическое поддержание температуры |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
- Цена: 7 828 ₴

