Описание
Характеристики
Информация для заказа
СОКОВИТИСКАЧ ШНЕКОВИЙ ETC-1C Frosty дозволяє отримувати сік з м'якоттю з ягід, винограду, томатів та трав і рослин.
Швидкість обертання шнека - 700 об/хв,
Розмір бункера - Ø 215 мм
Вентильований двигун
Матеріал корпусу, сітки, горловини, завантажувального бункера, лотка для соку - нержавіюча сталь
Прогумовані ніжки
Виробник: Frosty, Китай.
Швидкість обертання шнека - 700 об/хв,
Розмір бункера - Ø 215 мм
Вентильований двигун
Матеріал корпусу, сітки, горловини, завантажувального бункера, лотка для соку - нержавіюча сталь
Прогумовані ніжки
Виробник: Frosty, Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Тип управления | Электро-механическое |
| Производитель | FROSTY |
| Максимальная скорость вращения | 700 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Количество скоростей | 1 |
| Назначение | Бытовое |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 450 Вт |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип прибора | Шнековая |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 535 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 330 мм |
- Цена: 16 738 ₴


