
Фритюрниця 2 ванни по 6 л. BECKERS FB 6+6 LTA
23 175 ₴
- В наличии
- Код: BECKERS FB 6+6 LTA
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Фритюрниця BECKERS FB 6+6 LTA
Електрична фритюрниця виробництва Beckers (Італія), модель FB 6+6 LT, призначена для обсмажування різноманітних продуктів (картопля, м'ясо, риба, овочі та фрукти в клярі) у розігрітій до певної температури, рослинній або тваринній олії (фритюрі).
Фритюрниця BECKERS FB 6+6 LTA, характеристики:
Термін гарантії 12, міс
Країна-виробник ІТАЛІЯ
Кількість кошиків 2
Об'єм ємності, л 6+6
Діапазон температур, °C +50..+190
Потужність, кВт 3+3
Напруга, 220
Вага (нетто), кг 9,5
Вага (брутто), кг 12
Габарити (нетто), мм 590x430x290
Габарити (брутто), мм 640x500x325
Рідина: олія
Матеріал: нержавіюча сталь
Спосіб встановлення: настільний
Кришка в комплекті
| Основные | |
|---|---|
| Количество корзин | 2 шт |
| Тип установки | Настольный |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Производитель | Beckers |
| Объем масла | 4 л |
| Минимальная рабочая температура | 50 град. |
| Номинальная потребляемая мощность | 6 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Особенности | Раздельное включение ванн |
| Источник питания | Электричество |
| Максимальная рабочая температура | 190 град. |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип профессиональной фритюрницы | Непрерывного действия |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 430 мм |
| Длина | 590 мм |
| Высота | 290 мм |
| Вес | 9.5 кг |
| Описание емкостей профессиональной фритюрницы | |
| Количество ванн фритюрницы | 2 шт |
| Форма ванны фритюрницы | Прямоугольная |
| Материал ванны фритюрницы | Нержавеющая сталь |
| Объем 2 ванны фритюрницы | 6 л |
| Объем 1 ванны фритюрницы | 6 л |
- Цена: 23 175 ₴





