
М'ясорубка Everest TC22 Total Unger (220) Італія
58 659 ₴
- В наличии
- Код: Everest TC22
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
М'ясорубка Everest TC22 Total Unger (220)
Корпус - полірований алюміній, ріжучий вузол системи Unger.
Діаметр отворів решітки 4,5/8 мм.
Продуктивність – 280 кг/година.
У комплекті 3 решітки з нержавіючої сталі з діаметрами 4,5 мм, 8 мм, нульові грати.
Реверс.
Характеристики:
- Виробник Everest, Італія
- Підключення до електромережі 220 В
- Потужність електрична, кВт 1.1
- комплект ножів унгер
- Тип корпусу вентильований
- Продуктивність, кг / год 150-300
- Довжина (нетто), мм 440
- Ширина (нетто), мм 240
- Висота (нетто), мм 400
- Вага (нетто), кг 26
- Ширина 510
- Глибина 260
- Висота 490
- Вага 22
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины, Пищевая промышленность |
| Максимальная производительность | 300 кг |
| Вид оборудования | Мясорубка полный унгер |
| Вес | 22 кг |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Тип управления | Механическое |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Минимальная производительность | 150 кг |
| Цвет корпуса | Алюминий |
| Производитель | Everest |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная потребляемая мощность | 1.1 Вт |
| Страна производитель | Италия |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 260 мм |
| Длина | 510 мм |
| Высота | 490 мм |
| Внутренние параметры | |
| Материал ножа | Нержавеющая сталь |
| Материал емкости | Нержавеющая сталь |
- Цена: 58 659 ₴

