
Фритюрниця електрична 6 л. REEDNEE EF061
4 687 ₴
- В наличии
- Код: REEDNEE EF061
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Фритюрниця електрична 6 л. REEDNEE EF061
Опис
Об'єм 6 л, об'єм олії 4 літри. Корпус – нержавіюча сталь. Температурний режим: 50-190℃. Розмір кошика 125х215х95 мм.
Конструкція фритюрниці — сучасна та функціональна, що дозволяє використовувати та обслуговувати обладнання з легкістю та зручністю. Розігрів олії в апараті відбувається дуже швидко, тому якісне приготування страв не займає багато часу. Температуру в діапазоні 50 - 190 ℃ можна контролювати за допомогою терморегулятора. Для зручної експлуатації апарату передбачена ергономічна ручка з термостійкими властивостями. Розмір кошика 125х215х95 мм.
Фритюрниця виготовлена з матової нержавіючої сталі, товщина якої — 0,6 мм. Ванну можна наповнювати олією об'ємом до 4 л. Панель управління можна відкинути для більш зручного очищення ТЕНів.
Характеристики
- Виробник REEDNEE
- Підключення до електромережі 220 В
- Потужність електрична, кВт 2
- Довжина (нетто), мм 190
- Ширина (нетто), мм 440
- Висота (нетто), мм 275
- Вага (нетто), кг 4.5
- Розміри в упаковці, мм: 240*500*310
- Вага в упаковці кг: .5
- Країна-виробник Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | REEDNEE |
| Страна производитель | Китай |
| Тип профессиональной фритюрницы | Непрерывного действия |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Источник питания | Электричество |
| Тип установки | Настольный |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 2 кВт |
| Максимальная рабочая температура | 190 град. |
| Минимальная рабочая температура | 50 град. |
| Материал корпуса | Металл |
| Особенности | Защита от перегрева, Автоматическое поддержание температуры, Наличие корзины в комплекте |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем масла | 4 л |
| Количество корзин | 1 шт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 440 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Высота | 275 мм |
| Вес | 4.5 кг |
| Описание емкостей профессиональной фритюрницы | |
| Количество ванн фритюрницы | 1 шт |
| Материал ванны фритюрницы | Нержавеющая сталь |
| Форма ванны фритюрницы | Прямоугольная |
| Объем 1 ванны фритюрницы | 6 л |
- Цена: 4 687 ₴

