
АППАРАТ ДЛЯ ШАУРМЫ ГАЗОВЫЙ С НИЖНИМ ПРИВОДОМ DT05 REMTA D08AZ
33 516 ₴
- В наличии
- Код: DT05 REMTA D08AZ
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
АППАРАТ ДЛЯ ШАУРМЫ ГАЗОВЫЙ С НИЖНИМ ПРИВОДОМ DT05 REMTA D08AZ
Апарат для шаурми газовий Remta DT05 LPG з нижнім приводом на 4 пальники - прекрасний вибір для тих, хто хоче робити смачну, добре просмажену вкусную шаурму, не докладаючи багато зусиль. Нижній привод забезпечить рівномірну обжарку, а газові пальники забезпечать гарну площу прожарки за менший проміжок часу ( порівняно з теновими нагрівачами) без споживання електроенергії. Роздільне регулювання потужності пальників. Автоматична система відключення газа.
Технічні характеристики:
Розмір пальника: 210х150 мм
Завантаження м"яса: до 50 кг.
Матеріал: нержавіюча сталь
Габарити: 520x700x1280 мм.
Теплова потужність: 11180 Kcal
Витрати газу: 1.2 m3/h
Вага: 37 кг

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remta |
| Страна производитель | Турция |
| Сфера использования | Fast-food, Фуршет, Уличная торговля |
| Источник питания | Газ |
| Вид ТЭНа | Вертикальный |
| Вращение шампура | Автоматическое |
| Максимальная загрузка | 35 кг |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 520 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 1280 мм |
| Вес | 37 кг |
- Цена: 33 516 ₴

