
Чафіндіш BRILLIS 101H-1 + електронагрівач BRILLIS F30T (в комплекті)
4 635 ₴
- Под заказ
- Код: BRILLIS 101H-1
Отправка с 24 июня 2026- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Чафіндіш BRILLIS 101H-1 + електронагрівач BRILLIS F30T (в комплекті)
Ємність GN 1/1-65
Тип нагріву: електричний
Кришка: відкидна (з фіксацією)
Матеріал: нержавійка
Габ. розм. мм.(ДхШхВ): 610х360х320
Мережа, В.: 220/240 -50hz
Потужність, Вт.: 400
Терморегулятор 9 рівнів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Brillis |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип крышки | Съемная |
| Объем | 9 л |
| Вес | 4 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 610 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Высота | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип нагрева | електричний |
- Цена: 4 635 ₴






