
Планетарний міксер Blackbolt HENDI, 7л, чорний, 230В/1500Вт, 460х310х(В)379мм
49 492 ₴
- В наличии
- Код: 221570
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Планетарний міксер Blackbolt HENDI, HENDI, 7л, чорний, 230В/1500Вт, 460х310х(В)379мм
Для замішування тіста і збивання білків. Корпус з алюмінію.
Оснащений високою легкою чашею з нержавіючої сталі для замішування невеликої кількості тіста. Рівномірне змішування.
Прилад стабільний під час роботи. Тихий двигун з гарантованим тривалим терміном служби.
Система охолодження дозволяє приладу безперервно працювати протягом 60 хвилин.
11 можливих налаштувань швидкості. Ємність: 7 л. – 0,2-1,5 кг борошна. – 2-20 яєчних білків. – 150-1500 мл вершків. – 0,1-2 л свіжих вершків. Таймер.
Ручка покрита синтетичним матеріалом відповідно до стандартів CE.
4 програми: Тісто, Бісквіт, Збивання крему, Збивання яєць.
Аксесуари (у комплекті): – віночок з нержавіючої сталі AISI 304. – міксер і гак для тіста з нержавіючої сталі AISI 304. – прозора кришка чаші.
Аксесуари можна мити в посудомийній машині.
-
Корисний об'єм (л): 7
-
Ширина (мм): 310
-
Напруга: 230
-
Матеріали: Литий алюміній, нержавіюча сталь
-
Висота (мм): 379
-
Колір: чорний
-
Потужність (споживана) (Вт) :1500
-
Рівень шуму (ДБ): 71
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hendi |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Сфера использования | Пищевая промышленность, Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Миксер |
| Тип миксера | Планетарный |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Количество программ работы | 4 |
| Количество скоростей работы | 10 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Черный |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объём дежи | 7 л |
| Механизм поднятия головы | подъемная траверса |
| Механизм крепления чаши | съемная дежа |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 310 мм |
| Высота | 379 мм |
| Описание емкостей и насадок | |
| Количество емкостей | 1 шт |
| Материал емкости | Нержавеющая сталь |
| Голова тестомеса | Подъемная |
- Цена: 49 492 ₴






