
GoodFood Кип'ятильник електричний WB15A
2 900 ₴
- В наличии
- Код: GoodFood WB15А
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
GoodFood Кип'ятильник електричний WB15A
Кип'ятильник електричний GoodFood WB15A Корпус із нержавіючої сталі. Об'єм 15 л. Кришка із захистом від відкривання. Одинарна стінка завтовшки 0,6 мм. Індикатор рівня заповнення води. Наповнення водою – вручну. Витрата 75-80 чашок. Автоматичний термостат. Регулювання температури води 30-100°С. Захист від перепаду напруги. Стійка основа. Потужність ТЕНу 2,5 кВт. Напруга: 220В/50Гц. Габаритні розміри: 360х370х445 мм. – Вага: 4,1 кг. Пакувальні розміри: 340х340х485 мм. – Вага в упаковці: 5,0 кг.
Основні характеристики:
| Артикул | WB15A |
| Гарантія | 12 місяців |
| Об`єм, л | 15 |
| Потужність, кВт | 2,5 |
| Напруга, В | 220 |
| Товщина стінки | Одинарна стінка товщиною 0,6 мм. |
| Тип підключення | електро |
| Тип установки | настільна |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Регулятор температури | 30 ... 100 град. |
| Габаритні розміри (ДxШxВ), мм | 360х370х445 |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 340х340х485 |
| Вага, кг | 4,1 |
| Вага в упаковці, кг | 5,0 |
| Індикатор рівня заповнення води | так |
| Автоматичний термостат | так |
| Захист від перепаду напруги | так |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Электрокипятильник |
| Тип оборудования | Наливной |
| Расположение | Настольное |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 360 мм |
| Высота | 445 мм |
| Диаметр | 370 мм |
| Объем | 15 л |
| Вес | 3.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Тип установки | настольная |
| Тип подключения | электро |
| Вес в упаковке, кг | 5 |
| Автоматический термостат | Да |
| Толщина стенки | Одинарная стенка толщиной 0,5 мм. |
| Упаковочные размеры (ДхШхВ), мм | 360*370*445 |
| Габаритные размеры (ДхШхВ), мм | 360*370*485 |
| Артикул | WB15A |
| Объем, л | Общий объем 20л, полезный объем 19л. |
| Напряжение, В | 220 |
| Регулятор температуры | 30 ... + 100 град. |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Индикатор уровня заполнения воды | Да |
| Защита от перепада напряжения. | Да |
| Вес (кг) | 3.5 |
- Цена: 2 900 ₴




