GoodFood Кип'ятильник електричний WB08 RED
Кип'ятильник електричний GoodFood WB08 RED Корпус із неіржавної сталі фарбований в червоний колір. Загальний об'єм 10 л, корисний об'єм 8 л. Кришка із захистом від відкривання. Одинарна стінка завтовшки 0,5 мм. Індикатор рівня заповнення води. Наповнення водою – вручну. Витрата 45-50 чашок. Автоматичний термостат. Регулювання температури води 30-100 С. Захист від перепаду напруги. Стійка основа. Потужність ТЕНу 1,8 кВт. Напруга 220В/50Гц. Габаритні розміри 290х280х440 мм. Вага 2,5 кг. Пакувальні розміри 275х275х483 мм. Вага в упаковці 3,2 кг.
Характеристики:
| Артикул | WB08 RED |
| Гарантія | 12 місяців |
| Об'єм, л | Загальний об'єм 10 л, корисний об'єм 8 л. |
| Потужність, кВт | 1,8 |
| Напруга, В | 220 |
| Товщина стінки | Одинарна стінка товщиною 0,5 мм. |
| Тип підключення | електро |
| Тип установки | настільна |
| Матеріал корпусу | неіржавна сталь |
| Регулятор температури | 30 ... + 100 град. |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 290х280х440 |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 275х275х483 |
| Вага, кг | 2,5 |
| Вага в упаковці, кг | 3,2 |
| Індикатор рівня заповнення води | так |
| Автоматичний термостат | так |
| Захист від перепаду напруги | так |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Электрокипятильник |
| Тип оборудования | Наливной |
| Расположение | Настольное |
| Минимальная рабочая температура | 30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 100 град. |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 1.8 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 290 мм |
| Высота | 440 мм |
| Диаметр | 280 мм |
| Объем | 10 л |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Тип установки | настольная |
| Тип подключения | электро |
| Вес в упаковке, кг | 5 |
| Автоматический термостат | Да |
| Толщина стенки | Одинарная стенка толщиной 0,5 мм. |
| Упаковочные размеры (ДхШхВ), мм | 370*370*590 |
| Габаритные размеры (ДхШхВ), мм | 375*370*545 |
| Артикул | WB20A |
| Объем, л | Общий объем 20л, полезный объем 19л. |
| Напряжение, В | 220 |
| Регулятор температуры | 30 ... + 100 град. |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Индикатор уровня заполнения воды | Да |
| Защита от перепада напряжения. | Да |
| Вес (кг) | 5.5 |
- Цена: 2 920 ₴





