Доставка!

Пила стрічкова електрична для кісток та м'яса GoodFood SE1300S
19 700 ₴
- Нет в наличии
- Код: GF SE1300S
+380 (67) 409-48-11
0674094811Менеджер
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила стрічкова електрична для кісток та м'яса GoodFood SE1300S
- Призначена для розрізання кісток і м'яса,
- полотно довжиною 1300 мм,
- товщина різу 4-80 мм,
- висота нарізки 200 мм,
- швидкість полотна 15 м/с,
- робоча поверхня 440х320 мм,
- корпус неіржавна сталь,
- потужність: 750 Вт.
- Габаритні розміри 500×400×740 мм.
- Вага: 29 кг.
- Пакувальні розміри 495х540х790 мм.
- Вага в упаковці 34 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Применение | Для филетирования |
| Мощность | 0.75 кВт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Максимальная ширина продукта | 200 мм |
| Масса | 29 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 740 мм |
- Цена: 19 700 ₴

