
Тісторозкатка для піци itPizza DSA500RP
63 345 ₴
- В наличии
- Код: itPizza DSA500RP
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Тісторозкатка для піци itPizza DSA500RP
Тісторозкатка для піци ITPIZZA DSA500RP призначена для розкочування тіста для піци, коржиків, фокаччо, коржів, чебуреків, хачапурі. У процесі розкочування тісто не нагрівається і відповідно не втрачає своїх властивостей. Товщину та діаметр тестової заготовки можна змінювати. Ідеальне рішення для ресторанів, їдалень, кафе, піцерій та тратторій.
Тісторозкатка для піци itPizza DSA500RP
Характеристики:
Термін гарантії 12, міс
Країна-виробник ІТАЛІЯ
Довжина валків 500 мм
Діаметр піци 26...45 см
Вага тіста 220...900 г
Потужність 0,25, кВт
Напруга 220,
Вага (нетто) 41 кг
Вага (брутто) 49 кг
Габарити (нетто) 665x435x715, мм
Габарити (брутто) 760x610x980, мм
Оснащена 2 паралельними парами валків
Корпус із нержавіючої сталі
Регулювання товщини тесту від 1 до 4 мм.
Зносостійкі валки з полікарбонату
Захист від попадання пальців між валками на кожній моделі
Педаль входить до стандартної комплектації
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Производитель | ITPIZZA |
| Вид оборудования | Тестораскаточная машина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины, Пищевая промышленность |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 250 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 665 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Высота | 715 мм |
| Вес | 41 кг |
| Параметры производительности | |
| Развод валков | 4 мм |
| Количество валков | 2 пары |
| Длина валков | 500 мм |
- Цена: 63 345 ₴

