
Тістоміс спіральний ITPIZZA SK-60-2S 3Ф
143 428 ₴
- В наличии
- Код: ITPIZZA SK-60-2S 3Ф
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Тістоміс спіральний ITPIZZA SK-60-2S 3Ф
Всі товари виробництва itPizza
Спіральні тістоміси ITPIZZA з фіксованою дежою призначені для замішування тіста з різною основою та консистенцією для випікання хлібобулочних або кондитерських виробів. Вони застосовуються в міні-пекарнях та пекарнях середньої потужності. Спеціальна форма спіралі дозволяє отримати чудово замішане тісто за кілька хвилин.
Тістоміси з фіксованою дежою
Характеристики:
Термін гарантії 12, міс
Країна-виробник ІТАЛІЯ
Завантаження тесту 48, кг
Об'єм 60, л
Швидкості 2
Продуктивність 144, кг/година
Діаметр чаші 500 мм
Швидкість діжі 10/15, об/хв
Швидкість спіралі 78/120, об/хв
Потужність 2,2, кВт
Напруга 380,
Вага (нетто) 148 кг
Вага (брутто) 180 кг
Габарити (нетто) 535х960х915, мм
Габарити (брутто) 615x1035x970, мм - палета
Діжа та траверса тістомісу фіксовані
Діжа, спіраль, відсікач та захисні грати виготовлені з нержавіючої сталі
Коліщатка та таймер входять до стандартної комплектації
Максимальне завантаження 80% від обсягу діжі
Мінімальне завантаження 20% від обсягу діжі
Система трансмісії малошумна
Є центральний відсікач
Таймер на 30 хвилин
Пофарбований корпус
Реверс відсутня
Передача ланцюгова
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITPIZZA |
| Страна производитель | Италия |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины, Пищевая промышленность |
| Вид оборудования | Тестомес |
| Тип тестомеса | S-образный |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Максимальная скорость вращения | 120 об/мин |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Особенности | Таймер |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объём дежи | 60 л |
| Загрузка теста | 48 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 535 мм |
| Ширина | 960 мм |
| Высота | 915 мм |
| Вес | 148 кг |
- Цена: 143 428 ₴


