
Гриль контактний REEDNEE CGR22
11 558 ₴
- В наличии
- Код: REEDNEE CGR22
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Гриль контактний REEDNEE CGR22
Опис
Гриль електричний, двопостовий. Поверхні для смаження рифлена з чавуну.
Розміри поверхні для смаження:
Верхні 2х214х214 мм;
Нижня 475х230 мм;
Температурний режим: 50-300℃.
Характеристики:
Виробник: REEDNEE
Підключення до електромережі 220 В
Потужність електрична, кВт 3.6
Довжина (нетто), мм 565
Ширина (нетто), мм 365
Висота (нетто), мм 210
Вага (нетто), кг 26
Ширина 670
Глибина 440
Висота 260
Вага 27
Країна-виробник Китай
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид гриль оборудования | Гриль контактный |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Источник питания | Электричество |
| Количество рабочих поверхностей | 2 |
| Материал | Чугун |
| Вместимость | 4 шт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 3.6 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 565 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Высота | 210 мм |
| Вес | 26 кг |
- Цена: 11 558 ₴

