Прижимний паніні гриль електричний MTS-CK MARS
Зони нагріву : 2;
Країна виробник: Туреччина;
Потужність: 2.6 кВт;
Розмір поверхні: 520х260 мм;
Характеристики: Двопостовий,
Регулювання температури 2-х зонне;
Розміри (ДхШхВ): 54×33×25;
Вага: 30 кг;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mars |
| Страна производитель | Турция |
| Вид гриль оборудования | Гриль контактный |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Источник питания | Электричество |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Количество рабочих поверхностей | 2 |
| Материал | Чугун |
| Вместимость | 4 шт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 2.6 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 540 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Высота | 250 мм |
| Вес | 30 кг |
- Цена: 9 040 ₴


