
Гриль контактний Bartscher A150670
14 884 ₴
- В наличии
- Код: А 150670
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Гриль контактний Bartscher A150670 (Німеччина)
Електричний, однопостовий. Регулятор температури 50-300°C. Лампа контролю нагріву. Піддон для збирання жиру. Верхня поверхня рифлена - 214х214 мм, нижня рифлена - 220х235 мм.
Незамінний і затребуваний вид обладнання для закладів швидкого харчування. Гриль актуальний для торгових причепів, фаст-фудів, ресторанів з традиційною європейською кухнею.
На даному обладнанні можна готувати стейки, гамбургери, сендвічі, рибу, сосиски та інші різноманітні продукти. Здійснюється процес приготування оперативно, а страви виходять низькокалорійні за рахунок використання маленької кількості жиру.
Гриль стане незамінним помічником на будь-якій кухні. Впорається не тільки з приготуванням, але і з підігрівом і наданням привабливої хрусткої скоринки продукту. Завдяки двосторонньому рівномірному нагріванню робочих поверхонь значно прискорюється час приготування, а втрата ваги на виході — зводиться до мінімуму. Поверхня для смаження з чавуну — це гарантія високої теплоємності. Гриль розігрівається довше, але тепло зберігає і рівномірно розподіляє — також довго.
Характеристики:
- Виробник: Bartscher
- Підключення до електромережі: 220 В
- Потужність електрична, кВт: 1.8
- Підключення: Електричне
- Матеріал корпуса: повністю нержавіюча сталь
- кількість постів: 1
- Матеріал жарочной поверхні: Чавун
- Довжина (нетто), мм: 290
- Ширина (нетто), мм: 400
- Висота (нетто), мм: 200
- Вага (нетто), кг: 15
- Ширина: 400
- Глибина: 440
- Висота: 270
- Вага: 16.5
- Країна-виробник: Німеччина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Вид гриль оборудования | Гриль контактный |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Источник питания | Электричество |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Количество рабочих поверхностей | 1 |
| Материал | Чугун |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 1.8 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 270 мм |
- Цена: 14 884 ₴

