
Рисоварка Frosty RC22 4 л.
9 116 ₴
- В наличии
- Код: RC-22
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Рисоварка Frosty RC22 4 л.
- З функцією термоса та 3D обігрівом
- Обєм сирого рису 4 л - 22 порції готового рису
- Непригораюча внутрішня чаша: обєм 10 л
- Діаметр 325х155h
- Знімна внутрішня кришка
- Захист від переливу
- Кнопка вимикання живлення
- Велика ємність для збирання конденсату
Матеріал: - корпус: нержавіюча сталь
В комплекті: - мірна склянка 180 мл
- ложка для рису
- силіконовий килимок
.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FROSTY |
| Назначение | Профессиональное |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa |
| Тип прибора | Рисоварка |
| Объем | 10 л |
| Потребляемая мощность | 1250 Вт |
| Покрытие чаши | Тефлоновое |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Количество порций за одну загрузку | 22 порц. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Мерная ложка | Да |
| Мерная емкость | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 380 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Глубина | 455 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальное напряжение | 220 В |
- Цена: 9 116 ₴

