GoodFood Чафіндіш електричний CD100Р
Чафіндіш електричний GoodFood CD100P Слугує для підігріву гарнірів та інших страв. Матеріал ємності для виготовлення: неіржавна сталь. Матеріал кришки: неіржавна сталь. Корпус з пластику (поліетилен PE), який має дуже високу міцність і не виявляє тенденції до утворення тріщин. У наборі гастроємність GN 1/1х100 мм. Регулювання температури води 30-110 С. Потужність ТЕНу 0,9 кВт. Напруга: 220В/50Гц. Габаритні розміри: 580х347х287 мм. - Вага: 6,2 кг. Пакувальні розміри: 630х425х265 мм. - Вага в упаковці: 7 кг.
Характеристики:
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Good Food |
| Вид оборудования | Чафиндиш |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал крышки | Нержавеющая сталь |
| Тип крышки | Съемная |
| Материал изготовления подставки | Нержавеющая сталь |
| Максимальная рабочая температура | 110 град. |
| Минимальная рабочая температура | 30 град. |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем | 16 л |
| Вес | 8.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 580 мм |
| Ширина | 347 мм |
| Высота | 287 мм |
- Цена: 4 150 ₴





