
Марміт Kitchen Line – GN 1/1, 1200 Вт
8 809 ₴
- В наличии
- Код: Hendi 238905
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
МАРМІТ KITCHEN LINE - GN 1/1
Плавне регулювання температури до 85 ºC
Ємність для води виготовлена з нержавіючої сталі з профільованими внутрішніми гладкими краями, які допомагають утримувати її в чистоті.
Оснащений вимикачем ON/OFF, термостатом та індикатором
Призначений для гастроємностей глибиною до 150 мм.
Поставляється без гастроємностей
340x540x(H)250мм
230/1200V W
| code | мм | V | W |
| 238905 | 340x540x(H)250 | 230 | 1200 |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hendi |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Вид оборудования | Мармит |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет корпуса | Металлик |
| Принцип работы ТЭНов | На водяной бане |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Источник питания | Электричество |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 540 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Высота | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для 1-х и 2-х блюд |
| Мощность, кВт | 1.2 |
| Тип установки | настольная |
| Размер емкостей | 3 гастроемкости GN 1/3 х h150 мм |
| Артикул | 238912 |
| Внутренняя емкость | Нержавеющая сталь |
| Напряжение, В | 220 |
| Сливной кран | Да |
| Автоматический термостат | Да |
- Цена: 8 809 ₴



