
Машина взбивальная GoodFood PM-B10S металик
20 370 ₴
- В наличии
- Код: GoodFood PM-B10S
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Машина взбивальная GoodFood PM-B10S металик.
Машина збивальна GoodFood PM-B10S металік Високошвидкісна збивальна машина з діжою 5 л, голова міксера може підніматися, плавне регулювання швидкості, швидкість обертання насадки навколо своєї осі 0–1000 об/хв, швидкість обертання насадки по периметру діжі 302 об/хв. У комплекті аксесуари: вінчик, лопатка, гак. Металевий корпус із нержавіючої сталі. Потужність двигуна 500 Вт, захист від перевантаження, напруга 220 В. Габаритні розміри: 380х240х375 мм. – Вага 13 кг. Пакувальні розміри: 450х310х440 мм. – Вага в упаковці: 14 кг. Виконання згідно з нормами СЄ.
Характеристики:
| Артикул | PM-B10S металік |
| Гарантія | 12 місяців |
| Потужність, Вт | 500 |
| Напруга, В | 220 |
| Тип установки | настільна |
| Об'єм діжи, л | 10 |
| Підйомна частина | Голова |
| Регулювання швидкості | Плавне регулювання |
| Швидкість, об/хв | 302 |
| Комплектація | Вінчик; гак; лопатка |
| Матеріал діжі | нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 380х240х375 |
| Вага, кг | 13 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Страна производитель | Китай |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины, Пищевая промышленность |
| Вид оборудования | Миксер |
| Тип миксера | Планетарный |
| Тип тестомеса | S-образный |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Максимальная скорость вращения | 302 об/мин |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Металлик |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 500 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объём дежи | 10 л |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 380 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Высота | 375 мм |
| Вес | 13 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность, Вт | 280 |
| Тип установки | настольная |
| Обьем дежи, л | 7 |
| Габаритные размеры (ДхШхВ), мм | 390х240х435 |
| Артикул | PM-B7-F |
| Скорость, об/мин | 85 - 530 |
| Регулировка скорости | Плавная регулировка |
| Подьемная часть | Голова |
| Напряжение, В | 220 |
| Комплектация | Венчик; крюк; лопатка |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Материал дежи | нержавейка |
| Вес (кг) | 17 |
- Цена: 20 370 ₴




