
Електрокип'ятильник-кавоварка AIRHOT CP15
6 180 ₴
- В наличии
- Код: AIRHOT CP15
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Електрокип'ятильник-кавоварка AIRHOT CP-10 використовуються на підприємствах громадського харчування та торгівлі, в офісах та готелях для приготування кави з мелених зерен. Особливість полягає у відсутності необхідності підготовки кип'яченої води в окремій ємності.
- Тип заливний
- Аварійний термостат
- Знімний закритий тен
- Візуальний контроль рівня води
- Автоматичний контроль температури води
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Індикатор нагрівання
- в комплекті трубка для кип'ятку (перколяторна трубка) та багаторазовий фільтр для кави
-
Характеристики:
Термін гарантії 12, міс Країна виробник КИТАЙ Температурний режим +30..+100, °С Об'єм 14, л Напруга 220, В Потужність 1.6, кВт Вага (нетто) 3.680, кг Вага (брутто) 4.800, кг Габарити (нетто) 340x340x600, мм Габарити (брутто) 345x345x630, мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Airhot |
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Электрокипятильник |
| Тип оборудования | Наливной |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Режим работы | Кипячение/Поддержание температуры |
| Расположение | Настольное |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Минимальная рабочая температура | 30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 100 град. |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 1.6 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 340 мм |
| Высота | 600 мм |
| Диаметр | 340 мм |
| Объем | 15 л |
| Вес | 3.68 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип установки | настольная |
| Тип подключения | электро |
| Автоматический термостат | Да |
| Артикул | AIRHOT CP15 |
| Объем, л | 15л |
| Индикатор уровня заполнения воды | Да |
| Защита от перепада напряжения. | Да |
- Цена: 6 180 ₴





