
Кип'ятильник GoodFood WB16DW
3 300 ₴
- В наличии
- Код: GoodFood WB16DW
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Кип'ятильник електричний GoodFood WB16DW
Подвійна стінка забезпечує безпеку в процесі експлуатації та зберігає тепло.
Стильний дизайн, автоматичний термостат, функція регулювання температури води.
Електричний кип'ятильник для води призначений для швидкого одержання гарячої води та приготування гарячих напоїв. Електрокип'ятильник можна встановити на лінію роздачі в кафе, барах, ресторанах, закусочних, на підприємствах громадського харчування, у дитячих садочках, школах, офісах та медустановах. Кип'ятильник оснащений автоматичним термостатом і має функцію регулювання температури води.
Кип'ятильник електричний GoodFood WB16DW підвійна стінка Корпус та кришка з неіржавної сталі. Об'єм 15 л. Подвійна стінка. Кришка із захистом від відкривання. Індикатор рівня заповнення води. Наповнення водою - вручну. Витрата 90-95 чашок. Автоматичний термостат. Регулювання температури води 30-100 С. Захист від перепаду напруги. Стійка основа. Потужність ТЕНу 2,5 кВт. Напруга 220 В / 50 Гц. Габаритні розміри 350х350х570 мм. Вага 3,78 кг. Пакувальні розміри 330х330х600 мм. Вага в упаковці 5 кг.
Характеристики:
| Артикул | WB16DW |
| Гарантія | 12 місяців |
| Об'єм, л | 15 |
| Потужність, кВт | 2,5 |
| Напруга, В | 220 |
| Товщина стінки | Подвійна стінка |
| Тип підключення | електро |
| Тип установки | настільна |
| Матеріал корпусу | неіржавна сталь |
| Регулятор температури | 30 ... + 100 град. |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 350х350х570 |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 330х330х600 |
| Вага, кг | 3,78 |
| Вага в упаковці, кг | 5 |
| Індикатор рівня заповнення води | так |
| Автоматичний термостат | так |
| Захист від перепаду напруги | так |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Good Food |
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Электрокипятильник |
| Тип оборудования | Наливной |
| Расположение | Настольное |
| Минимальная рабочая температура | 30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 100 град. |
| Номинальная потребляемая мощность | 2.5 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 2.5 кВт |
| Напряжение | 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 570 мм |
| Диаметр | 350 мм |
| Объем | 15 л |
| Вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 350х365х490 |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 325х325х550 |
| Потужність, кВт | 2.5 |
| Вага в упаковці, кг | 4,2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Автоматичний термостат | Да |
| Захист від перепаду напруги | Да |
| Напруга, В | 220 |
| Індикатор рівня заповнення води | Да |
| Тип установки | настільна |
| Тип подключения | електро |
| Толщина стенки | Подвійна стінка |
| Артикул | WB14DW |
| Объем, л | Загальний об'єм 16л, корисний об'єм 14л. |
| Регулятор температуры | 30 ... + 100 град. |
| Вес (кг) | 3,4 |
- Цена: 3 300 ₴


