
GoodFood Насадка-вінчик до міксера (гомогенізатор) ручного занурювального серії BL GREY
2 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: Насадка BL GREY
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
GoodFood Насадка-вінчик до міксера (гомогенізатор) ручного занурювального серії BL GREY
Насадка-вінчик до міксера (гомогенізатор) ручного занурювальний серії BL GREY Висота металевого вінчика 170 мм. Габарити 95х95х260 мм. Вага 0,33 кг. Розміри в упаковці 350x140x150 мм. Вага в упаковці 0,7 кг.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Артикул | Насадка-вінчик до серії BL GREY |
| Гарантія | 3 місяців |
| Висота металевого вінчика, мм | 170 |
| Матеріал основи | протиударний пластик |
| Матеріал вінчика | неірж. сталь |
| Насадка-вінчик призначена | для приготування вершків, безе, тіста для млинців та оладок, картопляного пюре, сирних мас. |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 95х95х260 |
| Вага у зборі, кг | 0,33 |
|
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Good Food |
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Блендер |
| Тип миксера | Погружной |
| Цвет корпуса | Серый |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 102 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Высота | 615 мм |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность, Вт | 746 |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Артикул | BL305 GREY |
| Количество скоростей | 2.0 |
| - | - |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 102х102х487 |
| Швидкість, об/хв | 2000-13000 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Насадка-ніж | 305мм |
| Виконання згідно з нормами СЕ | Да |
| Насадка-ніж призначена | перемішувати, подрібнювати та готувати соуси, пасти, фруктові та овочеві пюре, емульсії, муси, тісто для млинців, джеми, протерті супи та печінкові паштети. |
| Вага у зборі, кг | 1.7 |
| Напруга, В | 220 |
| Плавне регулювання | Да |
| Количество насадок | 1 |
- Цена: 2 000 ₴



