
Марміт для супу АIRHOT SB-5700S
4 120 ₴
- В наличии
- Код: SB-5700S
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Марміт для супу АIRHOT SB-5700S
Марміт широко використовується на підприємствах громадського харчування для збереження температури страв. Як правило, даний вид теплового обладнання застосовується у складі ліній самообслуговування, шведських столів чи технологічних кухонних ліній.
- Використовується для розігріву супів та підтримки їх у гарячому стані
- Внутрішня поверхня — з нержавіючої сталі, що легко виймається для миття
- Корпус із нержавіючої сталі
- Цільнотягнута ємність для супу з нержавіючої сталі
Характеристики:
| Термін гарантії | 12, міс |
| Країна-виробник | КИТАЙ |
| Об'єм | 5, л |
| Напруга | 220, В |
| Потужність | 0.3, кВт |
| Вага (нетто) | 3.4, кг |
| Вага (брутто) | 4.0, кг |
| Габарити (нетто) | 285x285x352, мм |
| Габарити (брутто) | 300x300x395, мм |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Airhot |
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Мармит |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Уличная торговля |
| Форм-фактор | Переносной |
| Расположение | Настольное |
| Количество емкостей | 1 |
| Форма | Круглая |
| Цвет корпуса | Светло-серый |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал крышки | Нержавеющая сталь |
| Тип крышки | Откидная на 90 град. |
| Принцип работы ТЭНов | Сухой подогрев |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 0.3 кВт |
| Объем | 5 л |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 285 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Высота | 352 мм |
- Цена: 4 120 ₴

