
Марміт для супу АIRHOT SB-6000S
5 099 ₴
- В наличии
- Код: SB-6000
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Марміт для супу АIRHOT SB-6000S
Марміт для супу AIRHOT SB-6000S широко використовується на підприємствах громадського харчування для збереження температури страв. Як правило, даний вид теплового обладнання застосовується у складі ліній самообслуговування, шведських столів чи технологічних кухонних ліній.
- використовується для розігріву супів та підтримки їх у гарячому стані;
- внутрішня поверхня — з нержавіючої сталі, що легко виймається для миття;
- корпус — нержавіюча сталь.
Характеристики:
| Термін гарантії | 12, міс |
| Країн-виробник | КИТАЙ |
| Об'єм | 9, л |
| Напруга | 220, В |
| Потужність | 0.4, кВт |
| Вага (нетто) | 4.6, кг |
| Вага (брутто) | 5.5, кг |
| Розміри (нетто) | 385x385x366, мм |
| Розміри (брутто) | 340x340x395, мм |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Airhot |
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Мармит |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Уличная торговля |
| Форм-фактор | Переносной |
| Расположение | Настольное |
| Количество емкостей | 1 |
| Форма | Круглая |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал крышки | Нержавеющая сталь |
| Тип крышки | Откидная на 90 град. |
| Принцип работы ТЭНов | Сухой подогрев |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 0.4 кВт |
| Объем | 9 л |
| Вес | 4.6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 341 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Высота | 366 мм |
- Цена: 5 099 ₴

