
Мясорубка профессиональная GoodFood MG12 Premium
11 730 ₴
- В наличии
- Код: MG12 Premium
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
М'ясорубка GoodFood MG12 Premium Система Enterprise
(1 ніж + 1 решітка). У комплекті дві ґратки 6 мм, 8 мм, два ножі та насадка для ковбас із зовнішнім діам. 20 мм. Продуктивність до 120 кг/година. Корпус, горловина та шнек з харчової полірованої нерж. сталь. Потужний двигун із охолоджуючим вентилятором. Захист від перевантажень. Двигун вентильований. Потужність 650 Вт. Захист від перепаду напруги. Швидкість 170 об/хв. Стійка широка основа, гумові ніжки. Напруга: 220 В / 50 Гц. Габаритні розміри: 420х325х435 мм. – Вага: 23 кг. Пакувальні розміри: 440х330х440 мм. – Вага в упаковці: 25 кг.
Характеристики:
| Артикул | MG12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Потужність, Вт | 650 |
| Напруга, В | 220 |
| Тип установки | настільна |
| Матеріал корпусу, горловини та шнека | нержавіюча сталь |
| Продуктивність | до 120 кг/год |
| Система ножів | Система Enterprise (1 ніж + 1 решітка) |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 420х325х435 |
| Вага, кг | 23,5 |
| Захист від перевантажень | так |
| Захист від перепаду напруги | так |
| Двигун | вентильований |
| Реверс | ні |
| Насадка для ковбаси, мм | 20 мм |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Страна производитель | Китай |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Тип управления | Механическое |
| Минимальная производительность | 10 кг |
| Максимальная производительность | 120 кг |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 420 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Высота | 435 мм |
| Внутренние параметры | |
| Диаметр решетки | 70 мм |
| Материал емкости | Нержавеющая сталь |
| Материал ножа | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Защита от перепада напряжения. | Есть |
| Вес | 750 |
| Вес (кг) | 27 |
| Мощность, Вт | 650 |
| Тип установки | настольная |
| Реверс | Есть |
| Защита от перегрузок | Есть |
| Двигатель | Вентилируемый |
| Материал корпуса, горловины и шнека | Нержавеющая сталь |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Система ножей | Система Enterprise (1 нож + 1 решетка) |
- Цена: 11 730 ₴




