
Соковижималка для цитрусових сквізер для лимона жовта Hendi 592052
972 ₴
- В наличии
- Код: 592052 Hendi
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Соковижималка ручна для цитрусових сквізер Hendi 592052
Матеріал: Алюмінієвий сплав із порошковим покриттям
Колір: жовтий
Вес: 0 кг
Art Nr В Вт Розміри: мм
592052 0 0 223x75x45

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hendi |
| Назначение | Профессиональное |
| Сфера использования | Fast-food, HoReCa, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип прибора | Для цитрусовых |
| Тип управления | Механическое |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Цвет корпуса | Желтый |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Толкатель | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 75 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Глубина | 45 мм |
- Цена: 972 ₴




