Отзывы о компании Смак-Тех - виробництво і продаж обладнання для ХоРеКа і дому
- игорь к.
- Никита Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Дмитро П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ирина З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Дар'я К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Юлія Ц.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
гарна комунікація
- FlowFloyd S.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Зробила замовлення, але нажаль так сталося, що замовила не то. Продавець пішов на зустріч, та скасував замовлення, попри те, що товар вже їхав на пошту. Дуже дякую за розуміння та терпіння до таких покупців, як я🙏🥲
- Сергей ТихонюкСделка на маркетплейсе Prom.ua
Товар не был упакован надлежащим образом и пришел разбитый, вину полностью с себя переложили на покупателя, вопрос не решен.
- Комментарий продавца
Замовлення завжди потрібно перевіряти при отриманні у відділенні поштової компанії (Нової пошти, Делівері, Укрпошта). Товар, який винесли з відділення і вже навіть через годину виявили якісь пошкодження поверненню не підлягає. Навіть якщо упаковка зовні не пошкоджена. Ми завжди упаковуємо товар якісно, це в наших інтересах також. Довести що товар був пошкоджений поштовою компанією після того, як ви винесли його з відділення вже буде неможливо, і претендувати на компенсацію вартості товару теж.
- Комментарий продавца
- Андрей Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
нажаль немає оцінки 3.5
із недоліків - на сайті товар значиться "в наявності" але його нема і пропонують схожий. У моєму випадку не критично бо шоколаду всеодно на дошці якого кольору застигати.
Зв'язались доволі швидко через вайбер, усе пояснили, замовлення відредагували, відправили швидко.
ще з недоліків що доставка тільки новою поштою без варіантів, знову це недолік особисто для мене, для когось це +.
можливо у випадку важких посилок НП дійсно краще, тут вже не маю досвіду. - віталій л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все ок.Дякую
