
Підставка для рожков Hendi 630907
361 ₴
- В наявності
- Код: 630907
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Підставка для рожков Hendi 630907
Підставка для ріжків може застосовуватися для ріжок для морозива, або для паперових пакетів з картоплею-фрі, чіпсами та іншими подібними продуктами
Art Nr Розміри, мм
630907 ø95/110x(H)175

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал | Метал |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 230х85х90 (мм) |
- Ціна: 361 ₴


