Електрокип'ятильників AIRHOT WBA-20 призначений для швидкого отримання кип'яченої води і обслуговування великої кількості людей. Оптимальний на лініях роздачі в кафе, барах, ресторанах, закусочних, їдалень, на підприємствах громадського харчування, дитячих садках, школах, офісах, медичних закладах. Електрокип'ятильників AIRHOT WBA-20 забезпечені аварійним термостатом.
Загальний обсяг - 20 л., фактичний обсяг - 17 л.
Характеристики:
Потужність, кВт: 1,5
Напруга, В: 220
Габарити (нетто), мм: 310x310x515
Вага (брутто), кг: 3,1
Об'єм, л: 17
Температурний режим, °С: +30/+95
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Опис: заливний, закритий тен, індикатор нагріву
Виробництво: AIRHOT (Китай)
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Об`єм | 17 л |
| Висота | 530 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Airhot |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип обладнання | Наливна |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Режим роботи | Кип'ятіння/Підтримка температури |
| Розташування | Настільне |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 кВт |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильників |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип встановлення | настільна |
| Тип підключення | електро |
| Автоматичний термостат | Так |
| Індикатор рівня заповнення води | Так |
| Захист від перепаду напруги. | Так |
- Ціна: 3 348 ₴


