
Электрокипятильник 19 л с одинарной стенкой Stalgast 751192
5 311 ₴
- Немає в наявності
- Код: Stalgast 751192
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Электрокипятильник 19 л с одинарной стенкой Stalgast 751102
Електрокип'ятильників Stalgast 751192 призначений для швидкого отримання кип'яченої води і обслуговування великої кількості людей. Оптимальний на лініях роздачі в кафе, барах, ресторанах, закусочних, їдалень, на підприємствах громадського харчування, дитячих садках, школах, офісах, медичних закладах. Електрокип'ятильників AIRHOT WB-15 забезпечені аварійним термостатом.
Характеристики:
Місткість, л: 19
Діапазон температур: +30 ...+ 100 ° C
Запобіжний термостат: є
ТЕН: закритого типу, дисковий
Індикатор рівня води в баку: є
Час закипання води: ок. 40 хв
Матеріал: нержавіюча сталь
Габаритні розміри, Д/В мм: 275/580
Підключення: 230 В / 50 Гц
Потужність: 2,6 кВт

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильників |
| Тип обладнання | Наливна |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Режим роботи | Кип'ятіння/Підтримка температури |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.6 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Діаметр | 275 мм |
| Об`єм | 19 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип встановлення | настільна |
| Тип підключення | електро |
| Об'єм, л | Загальний обсяг 10л, корисний об'єм 8л. |
| Автоматичний термостат | Так |
| Індикатор рівня заповнення води | Так |
| Захист від перепаду напруги. | Так |
- Ціна: 5 311 ₴

