Гриль для курей AIRHOT CGE-12
Гриль для курей AIRHOT CGE-12 призначений для смаження курчат, курячих стегенець, крилець і грудок.
Процес приготування повністю автоматизований.
Такі грилі широко застосовуються в ресторанах швидкого харчування, супермаркетах і вуличної торгівлі.
- Підсвічування
- Тип гриля: люлечный
- Корзини в комплекті
- Жаростійке скло
- Двері відкриваються вгору
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Роздільне регулювання включення верхнього і нижнього тена
Характеристики:
Термін гарантії 12, міс
Країна-виробник КИТАЙ
Кількість курей 12, шт.
Довжина кошика 475, мм
Температурний режим +50...+300 °С
Корзини в комплекті 4, шт.
Потужність 3.9, кВт
Напруга 220 В
Вага (нетто) 56, кг
Вага (брутто) 59, кг
Габарити (нетто) 810x600x610, мм
Габарити (брутто) 870x760x685, мм
Підсвічування
Тип гриля: люлечный
Корзини в комплекті
Жаростійке скло
Двері відкриваються вгору
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Роздільне регулювання включення верхнього і нижнього тена

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль для курей |
| Місткість | 10 шт. |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Номінальна потужність | 3.9 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56 кг |
| Висота | 610 мм |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
- Ціна: 28 226 ₴


