
Гриль для курей на 16 курей AIRHOT CGE-16
30 264 ₴
- В наявності
- Код: AIRHOT CGE-16
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Гриль для курей AIRHOT CGE-16
Гриль для курей AIRHOT CGE-16 призначений для смаження курчат, курячих стегенець, крилець і грудок.
Карусельні грилі для курей AIRHOT призначені для використання в ресторанах швидкого харчування, супермаркетах і вуличної торгівлі для смаження курчат, курячих стегенець, крилець і грудок.
Процес приготування повністю автоматизований і не вимагає професійної підготовки співробітників. Скляні дверцята і наявність освітлення в камері дозволяють покупцеві спостерігати за процесом приготування, тим самим привертаючи увагу і збуджуючи апетит.
Такі грилі широко застосовуються в ресторанах швидкого харчування, супермаркетах і вуличної торгівлі.
- Підсвічування
- Тип гриля: люлечный
- Корзини в комплекті
- Жаростійке скло
- Двері відкриваються вгору
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Роздільне регулювання включення верхнього і нижнього тена
Характеристики:
Термін гарантії 12, міс
Країна-виробник КИТАЙ
Кількість курей 16, шт.
Довжина кошика 670, мм
Температурний режим +50...+300 °С
Корзини в комплекті 4, шт.
Напруга 220 В
Потужність 5.1, кВт
Вага (нетто) 68, кг
Вага (брутто) 71, кг
Габарити (нетто) 1030x600x800, мм
Габарити (брутто) 1060x730x800, мм
Підсвічування
Тип гриля: люлечный
Корзини в комплекті
Жаростійке скло
Двері відкриваються вгору
В комплектації: 4 колеса
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Роздільне регулювання включення верхнього і нижнього тена

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль для курей |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Номінальна потужність | 5.1 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 кг |
| Висота | 610 мм |
| Довжина | 1030 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 16 |
| Гарантійний термін | 12 мес |
- Ціна: 30 264 ₴

