Вафельниця для корн-догів AIRHOT WS-1
Вафельниця AIRHOT WS-1 призначена для приготування корн-догів - фігурних вафель на паличці. За бажання можна використовувати різні начинки - сир, бекон, запікати сосиски у вафлі.
Вафельниця AIRHOT WS-1
Характеристики:
Термін гарантії 12, міс
Країна-виробник КИТАЙ
Кількість вафель 5, шт.
Розмір вафлі 140х40х15, мм
Час приготування 2-3, хв
Розмір робочої поверхні 295х185, мм
Температурний режим +50 ... +300 ° С
Потужність 1.5, кВт
Напруга 220, В
Вага (нетто) 8.5, кг
Вага (брутто) 9.2, кг
Габарити (нетто) 335x271x245, мм
Габарити (брутто) 380x350x280, мм
Таймер
Терморегулятор
Індикатор нагрівання
Для вафель на паличці - корн-догів
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Матеріал робочої поверхні: чавун з антипригарним покриттям
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Тип професійної млинниці | Однопостова |
| Тип вафель, що випікаються | Об'ємні |
| Кількість робочих поверхонь | 2 шт. |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
| Форма робочої поверхні | Квадратна |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 271 мм |
| Висота | 245 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Основні | |
| Сфера использования | Торгові магазини |
- Ціна: 9 018 ₴


