Характеристики
Виробник: EWT INOX, Китай
Підключення до електромережі: 220 В
Потужність електрична, кВт: 2.5
Терморегулятор: есть
Корисний об'єм: 10-30
Стінка корпуса: Одинарна
Температурный режим, град: до 100
Довжина (нетто), мм: 300
Ширина (нетто), мм: 300
Висота (нетто), мм: 370
Вага (нетто), кг: 4.55
Розміри в упаковці:
Ширина, мм: 390
Глибина, мм: 390
Висота, мм: 570
Вага: 5.9
Країна-виробник - Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильників |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Настільне |
| Режим роботи | Кип'ятіння/Підтримка температури |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип обладнання | Наливна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.55 кг |
| Висота | 370 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Об`єм | 30 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
- Ціна: 5 043 ₴


