
Електричний кип'ятильник 10-15 л. EWT INOX WB16E1 без терморегулятора
4 255 ₴
- Немає в наявності
- Код: EWT INOX WB16E1
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Електричний кип'ятильник 10-20 л. EWT INOX WB16E1 без терморегулятора
Характеристики
Сиробник: EWT INOX, Китай
Підключення до електромережі: 220 В
Потужність електрична, кВт: 2.5
Терморегулятор: немає
Корисний об'єм: 10-15
Стінка корпуса: Одинарна
Температурний режим, град: до 100
Довжина (нетто), мм: 300
Ширина (нетто), мм: 300
Вістота (нетто), мм: 370
Вага (нетто), кг: 4.55
Розміри в упаковці:
Ширина, мм: 390
Глібіна, мм: 390
Висота, мм: 570
Вага: 5.9
Країна-виробник - Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильників |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Настільне |
| Режим роботи | Кип'ятіння |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип обладнання | Наливна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 320 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Об`єм | 16 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
- Ціна: 4 255 ₴

