
Конфорка кругла 220 мм. 2600 Вт EGO 19.22474.040
1 854 ₴
- В наявності
- Код: 19.22474.040
+380 (67) 409-48-11
0674094811Менеджер
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конфорка кругла діаметром 220 мм. з термозапобіжником EGO, Німеччина.
| Артикул | 19.22474.040 |
| Діаметр конфорки | 220 мм |
| Потужність | 2,6 kW |
| Живлення | 230 V |
| Швидкість нагріву | express |
| Кріплення контактів | гвинтове |
| Протектор | термозапобіжник |
| Виробник | EGO, Німеччина |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид запчастини | Конфорки |
| Потужність | 2.6 кВт |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 854 ₴

