
Кип'ятильник чаероздатчик на 36 л з одинарною стінкою SILVER 2006
11 025 ₴
- Немає в наявності
- Код: SILVER 2006
- +380 (97) 944-62-320979446232 Менеджер
Електрокип'ятильник чаероздатчик Silver (Туреччина) 2006 об'ємом 36 літрів або 360 склянок чаю, кави, глінтвейну.
Обладнаний двома кранами та двома резервуарами — окремо для води та окремо для заварювання. Вбудований фільтр для чаю або кави грубого помелу.
Терморегулятор забезпечить автоматичне підтримання температури води до +120 градусов.
Відкритий ТЕН потужністю 2,5 кВт., під'єднання 220 В.
Обладнаний індикатором рівня води та чаю.
Корпус неіржавка сталь.
Виробник: Silver (Туреччина)
Не призначені для гарячого шоколаду
Art Nr місткість, л Розміри, мм V W
2006 36 430x430x(H)570 230 2500
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Silver |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильників |
| Тип обладнання | Наливна |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Режим роботи | Кип'ятіння/Підтримка температури |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Особливості | Терморегулятор, Індикатор рівня води |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.55 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Діаметр | 430 мм |
| Об`єм | 36 л |
| Вага | 8.35 кг |
- Ціна: 11 025 ₴

