Кип'ятильник GASTRORAG DK-PU-300
кип'ятильник GASTRORAG DK-PU-300, настільний, автономний (наливний), резервуара ємністю 30 л, з закритим ТЕНом, з регулюванням температури (механічний терморегулятор 30-110 С), мірне скло, розливний кран, матеріал корпусу - нержавіюча сталь, виробництво: КИТАЙ.
Автономний настільний кип'ятильник Gastrorag DK-PU-300 використовується для нагріву води, підтримки встановленої для неї температури, а також для порціонної роздачі окропу. Кип'ятильник такого типу відмінно підходить для експлуатації в закладах громадського харчування, де необхідно обслужити безліч клієнтів за короткий період часу, а також там, де відвідувачі частково або повністю обслуговують собі самостійно.
Кип'ятильник електричний Gastrorag DK-PU-300 обладнаний термостатом, який відслідковує поточну температуру води в баку. Нагрівальні елементи розташовані в нижній частині ємності. Температуру води можна налаштовувати за допомогою ручки терморегулятора. Діапазон зміни температур налаштовується в межах від +30 до + 110 ° C.
Водонагрівач Gastrorag DK-PU-300 забезпечений захистом від сухого ходу, який не починає нагрів, якщо води в баку немає. Кран для розливу води обладнань зручною ручкою. Час нагріву води до максимальної температури при повному баку становить 60 хвилин. Матеріал конструкції кип'ятильника Gastrorag DK-PU-300 - нержавіюча сталь.
Характеристики:
Бренд: Gastrorag
Вага: 6.4 кг
Габаритні розміри: 435х435х490 мм
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Напуга: 220В/50Гц
Наявність терморегулятора: так
об'єм резервуару: 30 л
Потужність: 2.40 кВт
Стінка кип'ятильника: одинарна
Тип тену: закритий
Тип управління: електромеханічне
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GASTRORAG |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильників |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Номінальна споживана потужність | 2.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Настільне |
| Режим роботи | Кип'ятіння/Підтримка температури |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип обладнання | Наливна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Висота | 490 мм |
| Діаметр | 435 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
- Ціна: 6 044 ₴


