GoodFood Чафіндіш електричний CD100E
Чафіндіш електричний GoodFood CD100E. Служить для підігріву гарнірів та інших страв. Матеріал ємності для приготування: нержавіюча сталь. Матеріал кришки: нержавіюча сталь. У наборі гастроємність GN 1/1х100 мм. Регулювання температури води 30-110 С. Потужність ТЕНу 1,6 кВт. Напруга: 220В/50Гц. Габаритні розміри: 650 х 475 х 440 мм. - вага: 8,5 кг. Пакувальні розміри: 650х410х295мм. - Вага в упаковці: 10 кг.
Характеристики:
| Артикул | CD100E |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір ємностей | 1 гастроємність GN 1/1 х h100 мм |
| Потужність, кВт | 1,6 |
| Напруга, В | 220 |
| Автоматичний термостат | Так |
| Тип підключення | електро |
| Тип встановлення | настільна |
| Внутрішня ємність | нержавіюча сталь |
| Регулятор температури | + 30 ... + 110 град. |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 650x475x440 |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 650х410х295 |
| Вага, кг | 8,5 |
| Вага в упаковці, кг | 10 |
| Зливний кран | Ні |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Good Food |
| Вид обладнання | Чафиндиш |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Тип кришки | Знімна |
| Матеріал виготовлення підставки | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 16 л |
| Вага | 8.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 347 мм |
| Висота | 287 мм |
- Ціна: 4 150 ₴





